Mohou mít satelitní vlny dopad na neplodnost?

Mohou mít satelitní vlny dopad na neplodnost?

Mnoho lidí si bohužel myslí, že satelitní vlny a nebo vlny, které vydává jejich mobilní telefon buď způsobují rakovinu, nebo také i neplodnost. Hned na úvod je tedy potřeba říci, že je to zcela mylná a nepravdivá informace, která není založená na testech, zkušenostech a dalších věcech, které by tyto náležitosti nějakým způsobem potvrdili.

Spíše se jedná o nějakou v uvozovkách hrozbu, kterou si lidé mnohdy také i vymyslí, jenom aby se ve světě něco dělo. Jedná se tedy spíše o věci pro média, která chtějí nějakým způsobem danou věc medializovat, jak se říká hodně nafouknout a podle toho se také dále chovat a najít si nové a další věci, které by tyto mylné a nepravdivé věci podpořili.

Pro všechny z vás, kteří na tyto nepravdivé věci věříte – rozhodně se jedná o špatnou věc a nepravdu, takže tomu prosím v žádném případě nevěřte a satelitní vlny, nebo tedy i všechny ostatní vlny, které jsou vydávány dnešní moderní elektronikou neškodí ani nám, tak ani našemu tělo, což je rozhodně to nejlepší, co si můžeme přát.

V dalším tvrzení je tedy známé, že žádné elektrické vlny, ani záření, které jsou vydávány z dnešních moderních světel neohrožují naše zdraví, ani to, zda budeme plodní, nebo na druhou stranu neplodní. Je to tedy pouze a jenom fáma, která je samotnými médii tolik promítána v tisku a televizi, že lidé bohužel tuto věc vezmou za svoji.

Kde hledat správné odpovědi?

Na toto téma bylo pořádáno již několik kvalifikovaných výzkumů, které všechny a to zcela do jednoho potvrdili, že se jedná o zcela chybnou informaci – tedy to, že elektrické vlny a záření nějakým způsobem poškozuje jak náš mozek, sluch, ale také i míru neplodnosti. Je tedy jasné, že se jedná spíše jak se říká o fámu, kterou si někdo nějakým způsobem přikrášlil k pohledu svému a tím pádem se snaží široké obecenstvo zaujmout a přesvědčit, že je to pravda.

Pokud tedy máte o tuto věc strach a nechcete buď z mikrovln, nebo nějakého pofidérního a nepodloženého záření mít obavy z toho, zda nepřijdete o sluch, nebo také o plodnost, rozhodně na tuto věc zapomeňte, což je to nejlepší, co můžete sami pro sebe udělat.

Podle tohoto pravidla se řídí hodně, ale opravdu hodně lidí a jedná se celkově o lidi šťastné, kteří to mají rozhodně v hlavě v pořádku a pochopitelně nevěří tomu všemu, co média napíší nebo v televizních novinách a zprávách poví.

Bohužel, dnešní doba je taková jaká je a do jisté míry si za to můžeme sami – každý z nás přispěl svoji troškou do mlýna a to se bohužel nedá nic dělat. Nicméně rozhodně nikdy z vás nemusíte mít strach, že by někdo měl skrze mobilní a satelitní záření problémy s neplodností – to jsou zcela vyloučené věci, které byly sami o sobě dlouhou dobu testovány a všechny možné texty, analýzy a další věci prokázaly, že se jedná o nepodložené věci, které jsou založené na lži, což je to nejdůležitější pro každého z nás, co si může přát.

Jedná se tedy o v uvozovkách blábol, díky kterému by si měl člověk sám o sobě uvědomit, že potřebuje správné informace a měl by si tedy najít nějaký zdroj, který je relevantní tomu, co ho zajímavá a jeho zdroj by měl rozhodně obsahovat jenom kvalitní plátky, které mají pravdivé informace, které jsou založené na podložených zkušenostech a ne prohlašovat, že satelitní vlny způsobují neplodnost – to je nesmírná hloupost.